Bussmann C14G10-10A 14x51 Normal Sigorta
Bussmann C14G10-10A 14x51 Normal Sigorta (C14G10-10A)
Güncel Beğeni 10 A
Çap 14mm
Genel boyutları 14 x 51 mm
Toplam uzunluk 51mm
Uygulama Kategorisi GG - gL
Maksimum Voltaj Derecesinde Kesme Kapasitesi 80 kA
Voltaj derecesi 690 V ac