2000 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

 

 

Hakkımızda

Türkiye genelinde oluşturduğumuz satış organizasyonu ile hem dünyanın lider otomasyon ve komponent üreticilerinin temsilciliğini yapmakta hem de güçlü teknik imkanları ile hazır güç modülleri tasarım ve tedariğinde bulunmaktayız.

Tedarikçilerinin güçlü desteği, teknik ve ticari tecrübesi ile müşterilerimize en rekabetçi çözümlerle giderek en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz.

Konusunda uzman satış ekibimiz ile Elektrik, Elektronik, E-Ticaret ve Sanayi sektörünün tüm alanlarına hitap etmekte olan firmamız  2009 yılından beri, 8 yılı aşkın geçmişi ile müşterilerine en üst seviyede teknik ve ticari hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Siz müşterilerimize hem perakende hem toptan hem de sanal mağazamız ile internetten hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ürettiğimiz mal ve hizmetler, yaptığımız yatırımlar ile ülke ekonomisine ve insanların refah seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmak, ulusal alanda olduğu kadar uluslararası alanda da sektöründe lider, imajı yüksek, saygın ve insanlığın hizmetinde kuruluşlar yaratmak.

Misyonumuz

 

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda mesleki ahlak ve disiplinine bağlı olarak, çağdaş yönetim tekniklerini ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda karlı ve verimli şirketler yaratmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR